
Бездротові накладні навушники HOCO W35 Max Auspicious ANC noise reduction BT headphones Silver
950,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007631297
Бездротові навушники HOCO W35 Max Auspicious надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники зручні та легкі, що робить їх оптимальним варіантом для багатогодинного використання, не створюючи надмірне навантаження на вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ HOCO W35 MAX AUSPICIOUS:
• Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
• Сучасний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Працюють до 90 годин у режимі прослуховування музики або спілкування без ANC та до 45 годин, якщо шумозаглушення ANC ввімкнене. Час роботи в режимі очікування становить 200 годин.
• Ємність акумулятора: 800 mAh.
• М’які та легкі поворотні амбушури, регульоване наголов’я.
• Зручне керування: підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, приймання та завершення дзвінків, звукових підказок китайською та англійською мовами.
• Вбудований мікрофон забезпечує чітке спілкування під час дзвінків у режимі hands-free, що робить ці навушники ідеальними для зайнятих користувачів.
• Навушники HOCO W35 Max Auspicious пропонують гнучкість у використанні завдяки підтримці кількох режимів підключення (Bluetooth, TF, AUX). Ви можете використовувати бездротове з’єднання через Bluetooth для максимальної свободи рухів, підключитися через кабель AUX до пристроїв без Bluetooth чи відтворювати музику безпосередньо з TF-карти. Це робить навушники універсальним рішенням для різних ситуацій та пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами, слот для TF-карти |
| Призначення | Для телефонів |
| Вага | 270 г |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Розміри | 204 × 174 × 82 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Час заряджання | 2 |
| Модель навушників | W35 Max Auspicious |
| Час роботи, год | До 45 год (ANC увімкнене), до 90 год (ANC вимкнено) |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Радіус дії | До 10 м |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 950,34 ₴




