
Бездротові накладні навушники HOCO W35 Max Joy BT headphones Pink
735,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007625593
Бездротові навушники HOCO W35 Max надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники компактні та легкі, що робить їх ідеальними для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
Особливості бездротових навушників HOCO W35 Max:
1. Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.3 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Працюють до 90 годин у режимі прослуховування музики або спілкування. Час роботи в режимі очікування становить 200 годин.
5. Ємність акумулятора: 800 mAh.
6. Легкі та м’які амбушури зі зручним регулюванням.
7. Підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, регулювання гучності та приймання дзвінків.
8. Підтримка BT, TF-карти до 32GB, AUX.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для телефонів |
| Вага | 262 г |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Розміри | 204 × 174 × 82 мм |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кабель Type-C; кабель AUX |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Час заряджання | 2 |
| Модель навушників | W35 Max |
| Час роботи, год | До 90 року |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радіус дії | До 10 м |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 735,52 ₴


