
Електросамокат NIU KQi 100P Gray 9.5", 300(600)W, 5.2Ah, 29km, 25km/h, 15%, App, 17,3 kg
23 045 ₴
- В наявності
- Код: KCP34GG1E11
NIU KQi 100P Gray— це стильний та інноваційний електросамокат, створений для комфортних та безпечних поїздок у міському середовищі.
ПОТУЖНИЙ ДВИГУН
Підвищене прискорення та крутний момент допомагають вам не відставати від інших та долати підйоми до 15%. Контролер NIU FOC робить двигун дуже ефективним, тому ви отримуєте потужну та тиху їзду.
ВІД МІСТА ДО БЕЗДОРОЖНЬОГО РУХУ
Завдяки 36-міліметровій двотактній підвісці KQi 100P пропонує чудову амортизацію для різноманітної місцевості. Чи то кам'янисті стежки, бруковані вулиці чи позашляхові доріжки, KQi 100P забезпечує комфортну та контрольовану їзду.
РОЗУМНИЙ ДОДАТОК NIU
Залишайтеся на зв'язку та контролюйте ситуацію за допомогою розумного застосунку NIU.
ПЕРЕДНЄ БАРАБАННЕ ГАЛЬМО + РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
Удосконалена гальмівна система KQi 100P забезпечує надзвичайно чутливе гальмування навіть на найкрутіших спусках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NIU |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Вага | 17.3 кг |
| Колір | Сірий |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Дистанція пробігу | 29 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1229 × 1154 × 542 |
| Розмір у складеному вигляді | 505 × 1154 × 542 |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | LED-дисплей |
| Мoдель | KQi 100P |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Ємність батареї | 5.2 Ah |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 505 × 1154 × 542 |
| Амортизація | Передня подвійна підвіска |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр коліс | 254 |
| Ландшафт | Асфальт |
| Розташування двигуна | Заднє мотор-колесо |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1229 × 1154 × 542 |
| Шини | Пневматичні шини |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стоп-сигнал | Вбудований |
| Максимальний кут підйому | 15° |
| Максимальна дальність пробігу, км | 29 км |
| Температура використання | Від −10 до +40 °C |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Гальмо | Спереду: барабанні гальма. Позаду: электронні гальма |
| Сидіння | Без сидіння |
| Температура зберігання | Від 0 до +40 °C |
| Призначено для статі | Унісекс |
| Максимальна потужність | 600 W |
| Номінальна потужність | 300 W |
| Необхідний час для повного заряду | 5-6 років |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 V |
- Ціна: 23 045 ₴





