
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ78B Clever power bank(30000mAh) Black
946,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6941991121517
Повербанк Borofone BJ78В — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів . Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 30000 мАг.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Оснащений чотирма роз'ємами. Двома вихідними роз'ємами USB і одним вхідним роз'ємом Type-C і microUSB (для зарядки самої батареї).
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику , що значно подовжує термін експлуатації пристрою. Матове покриття не дасть акумулятору випадково вислизнути з рук.
На лицьовій стороні корпусу є LED-індикатор , який відображає рівень заряду батареї . Активується кнопкою на бічній панелі.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
− дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої;
− компактні розміри та невелика вага;
− оснащений захистом від короткого замикання та перегріву;
− індикатор заряджання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 415 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | ABS + PC |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Паковання | Індивідуальна |
| Колір корпусу | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Розміри | 146×69×29 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | BJ78B |
| Загальна потужність | 10 W |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Тип заряджання | Дротове |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Підтримка MagSafe | Немає |
- Ціна: 946,86 ₴









