
Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Mayflower PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black
636,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6931474742896
HOCO Q3 Mayflower стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і роблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Визначити рівень заряду HOCO Q3 Mayflower допоможуть LED-індикатори. Активувати їх можна за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу підзарядити смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Портативна батарея може заряджати два пристрої одночасно. Підтримка технологій PD20W і QC3.0 дозволяє заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 179 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | з LED індикатором |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Розміри | 80×57×26 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | Q3 Mayflower |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Тип заряджання | Дротове |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
- Ціна: 636,80 ₴






