
Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) White
586,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6931474782489
Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (Type-C та Micro-USB) та трьома вихідними портами (2 × USB-A та 1 × Type-C), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор HOCO J101 Astute стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | з LED індикатором |
| Матеріал | ABS + PC |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Колір корпусу | White |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Розміри | 140×68×16 мм |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | J101 Astute |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Вхід | Micro-USB: 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A; Type-C: 5 V / 2.4 A: 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Кабель | USB-A/Micro-USB |
| Тип заряджання | Дротове |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Підтримка MagSafe | Немає |
- Ціна: 586,05 ₴





