
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black
904,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6941991126475
BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 41 мм, вага: 590 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 590 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Особливості | З ліхтарем |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Колір корпусу | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Розміри | 143 × 67.5 × 41 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | BJ86A |
| Загальна потужність | 10 W |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Підтримка MagSafe | Немає |
- Ціна: 904,46 ₴








