
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ66A Magnifico 22.5W+PD20W fully compatible power bank (50000mAh) Black
1 887,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6941991115158
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ66А Magnifico зі зручним ремінцем та вбудованим ліхтариком забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Цифровий LED-дисплей дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 50 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений трьома портами: комбінований USB Type-C потужністю 18 W (вхід) та 20 W (вихід з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC), а також двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SFC/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ66А Magnifico стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1.02 кг |
| Колір корпусу | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 50000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC; SFC |
| Розміри | 147 × 77 × 66 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | BJ66A Magnifico |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Вхід | 18 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Тип заряджання | Дротове |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
- Ціна: 1 887,47 ₴









