
Зовнішній акумулятор Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh (Integrated Cable) Tan GL
1 791,53 ₴
- Готово до відправки
- Код: BHR9333GL
Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh оснащений вбудованим кабелем USB-C і підтримує швидке заряджання потужністю до 33 Вт, що дає змогу швидко заряджати сучасні смартфони та інші пристрої.
КОМПАКТНІСТЬ І ПОРТАТИВНІСТЬ
Завдяки компактним розмірам та вбудованому кабелю, що перетворюється на зручний ремінець, цей акумулятор легко поміщається в руці або кишені, забезпечуючи зручність у повсякденному використанні.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА ТРЬОХ ПРИСТРОЇВ
Оснащений портами USB-C, USB-A і вбудованим кабелем, цей павербанк дає змогу заряджати до трьох пристроїв одночасно, задовольняючи потреби в енергії для смартфонів, планшетів та інших ґаджетів.
БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ
Пристрій забезпечує дев'ять рівнів захисту, включно із захистом від перегрівання, короткого замикання та перенапруги, що гарантує безпеку ваших пристроїв під час заряджання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна потужність W | 33 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 212 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Вбудований кабель USB Type-C |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Колір корпусу | Beige |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | USB-A; USB-C; вбудований кабель USB-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Розміри | 80.9 × 65.9 × 26 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Загальна потужність | 33 W |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
- Ціна: 1 791,53 ₴





