
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black
647,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6941991126468
BOROFONE BJ86 Victoria power bank(20000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 20000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 29 мм, вага: 400 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Особливості | З ліхтарем |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Колір корпусу | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Розміри | 143 × 67.5 × 29 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | BJ86 |
| Загальна потужність | 10 W |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Підтримка MagSafe | Немає |
- Ціна: 647,93 ₴








