
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ56A Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank (20000mAh) Black
728,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6941991111822
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ56А Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (USB Type-C та micro-USB потужністю 18 W), двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC) та одним вихідним портом USB Type-C 20 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ56А Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Колір корпусу | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | BJ56A Graceful |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Вхід | 18 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Тип заряджання | Дротове |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
- Ціна: 728,57 ₴



