
Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y03 15W magsafe 10000mAh Black
1 032,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y03W
WUW Y03 15W magsafe 10000mAh Black — це компактне, функціональне рішення для швидкої максимально комфортної зарядки портативних гаджетів. Він виділяється практичною конструкцією, підтримкою технології MagSafe та швидкої зарядки в обидві сторони.
ОСОБЛИВОСТІ
− Вишуканий дизайн з практичними деталями, округленими кутами та ребрами.
− Приємна на дотик матова поверхня, яка запобігає вислизанню з рук.
− Компактні розміри (103×67×15.5 мм) та невелика вага.
− Енергоефективна батарея ємністю 10000mAh (38,5Wh).
− Підтримка технології MagSafe та універсальний роз'єм Type-C, здатний постачати живлення в обидві сторони.
− Потужність на виході магнітної бездротової зарядки: 5, 7.5, 10 та 15W.
− Максимальна потужність на вході роз'єму Type-C: 18W (5V/3A, 9V/2A).
− Максимальна потужність на виході роз'єму Type-C: 20W (5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A).
− Загальна максимальна сила струму на виході: 3A при напрузі 5V.
− Багаторівнева система захисту від перезаряду, перерозряду, перевантаження по струму, стрибків напруги та короткого замикання.
Power bank WUW Y03 15W magsafe 10000mAh Black стане чудовим доповненням до iPhone (12 та новіше), забезпечивши його зручне використання під час зарядки. Крім того, підтримка дротової та бездротової зарядки визначає його сумісність із величезною кількістю інших портативних гаджетів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Бездротове заряджання Qi |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Колір корпусу | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0; Qi |
| Розміри | 103 × 67 × 15.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | Y02 |
| Загальна потужність | 15 W |
| Вхід | 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Тип заряджання | Дротове |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Підтримка MagSafe | Да |
- Ціна: 1 032,37 ₴


