
Смарт-годинник HOCO Y23 51mm. 300 mAh. IP67 Smart sports watch(call version) Silver
963,67 ₴
934,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007634885
Hoco Y23 — спортивний смартгодинник для контролю активності з функцією дзвінків, пилу та вологозахисту IP67, підтримкою підрахунку кроків, моніторингу сну, прогнозу погоди в режимі реального часу та інших функцій.
Розумний годинник Hoco Y23 — сучасний пристрій, який створений для активних людей. Вони відстежують щоденні фізичні показники і дозволяють залишатися на зв'язку завдяки функції прийому дзвінків. Також годинник має функцію моніторингу серцевого ритму, трекінг активності.
Яскравий сенсорний дисплей та зручний інтерфейс допомагають легко керувати та переглядати дані.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
− допомагають стежити за пульсом під час тренувань та відпочинку;
− виконують функцію крокоміра, вважають спалені калорії та фізичну активність протягом дня;
− гарантують надійний захист від пилу та бризок води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розумні годинники |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | Y23 Smart |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Функції | IP67, крокомір, рахування калорій, мультиспортивний режим, моніторинг серцебиття, кров’яного тиску, рівня кисню в крові, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 100 |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Розміри | 50 × 40 × 15 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 Kb |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Час роботи | До 7 днів |
| Розмір дисплею | 51 mm |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 5.3 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Спосіб зарядки | Бездротовий |
- Ціна: 934,76 ₴



