
Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W magnetic fast charging power bank with built-in stand 10000mAh Black
1 395,96 ₴
- В наявності
- Код: 6974316284000
Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W з магнітною швидкою зарядкою та вбудованою підставкою, 10000 mAh, чорний — це сучасний павербанк, який поєднує в собі функції швидкої зарядки, магнітного кріплення та зручної підставки для вашого пристрою.
MAGSAFE
Цей павербанк підтримує більшість протоколів швидкої зарядки, забезпечуючи ефективне та швидке поповнення енергії ваших пристроїв. Магнітна функція дозволяє надійно закріпити сумісні пристрої для бездротової зарядки, а вбудована підставка забезпечує додаткову зручність під час використання. Оснащений бездротовою зарядкою, сумісною з MagSafe, до 15 W для зручного бездротового передавання енергії
УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІ
Підтримує швидку зарядку PD 20 W/22,5 W, сумісно з різними пристроями, включно зі смартфонами, планшетами та аксесуарами з низьким енергоспоживанням, як-от Bluetooth-навушники.
ДИЗАЙН
Вбудована підставка дає змогу розміщувати телефон як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні під час заряджання, що ідеально підходить для перегляду відео або відеодзвінків. Завдяки компактному дизайну та багатофункціональності, ACEFAST M17 є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та зручний зовнішній акумулятор для щоденного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + PC |
| Призначення | Для смартфонів з підтримкою Magsafe |
| Паковання | Індивідуальна |
| Вага | 198 г |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Розміри | 101 × 64.5 × 17 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | M17 |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Тип заряджання | Бездротове |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Підтримка MagSafe | Да |
- Ціна: 1 395,96 ₴







