
Накопичувач SSD Apacer AS350X 1TB 2.5" 7mm SATAIII 3D NAND
5 892,48 ₴
- В наявності
- Код: AP1TBAS350XR-1
AS350X — це найновіший твердотілий накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.
ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДУ
Високошвидкісний доступ моделі AS350X також пропонує додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми триватиме лише кілька секунд.
Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer, користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ
AS350X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.90 мм |
| Колір SSD | 7073 |
| Модель SSD | AS350X |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Total Bytes Written | 600 |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 |
| Група ємності | 960 GB – 1 TB |
- Ціна: 5 892,48 ₴



