
Накопичувач SSD Apacer AS350 256GB 2.5" 7mm SATAIII Standard
2 299,44 ₴
- В наявності
- Код: AP256GAS350-1
Apacer AS350 256GB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.
НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРА
Завантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.
ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮ
AS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.9 мм |
| Колір SSD | 7073 |
| Модель SSD | AS350 Standard |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Total Bytes Written | 180 |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
- Ціна: 2 299,44 ₴





